Harmanlar Mah. Furkan Sok. No:/1A Merzifon / Amasya
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Web tasarım hizmetleri son yıllarda hızla gelişen bir sektör olmaya başlamıştır. Ülkemizde bu sektörün gelişmesiyle beraber bizler de ekip olarak kendimizi bu büyünün içine kaptırdık. İnternet dünyasında yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek bizler de çalışmalarımızı kurumsal bir kimlik altında sunmak adına 2015 yılında SMH Medya şirketini kurduk. Ayrıca firmamızın hem Amasya hem de Ukrayna’da ofisleri bulunmaktadır.Sizler için sağlayacağımız web tasarım hizmetiyle firmanızın dünyaya açılmasını sağlamaktayız. Günümüzde internet bir şirketin kurumsal bir yapıya kavuşması ve uzak yerlerdeki hedef kitlesine ulaşabilmesi adına mutlaka var olması gereken bir alandır.

Neler Yapıyoruz?

SMH Medya olarak Web tasarım süreçleriniz için sizlere şu konularda destek olmaktayız;

  • Firmanıza kurumsal bir kimlik kazandıracak logonuzu tasarlıyoruz.
  • Sektörünüzde sizi öncü bir kuruluş yapacak ve tüm hafızalara kazıyacak renklerinizi belirleyerek web siteniz üzerine entegre ediyoruz.
  • Web sitenizi kurumsal bir yapıya büründürerek sattığınız ürün ve hizmetleri tüm dünyaya duyurmanızı sağlıyoruz.
  • Hedef kitlenize Türkiye içinde ve dışında da ulaşarak hem ulusal hem de global bir marksa olmanızı sağlıyoruz.
  • Sosyal medyada da var olmasını sağlayarak sosyal medya hesaplarınızı profesyonel şekilde yönetiyoruz.
  • Sizin adınıza kampanyalarınızı yöneterek markanıza değer katacak tüm adımları sizin adınıza atıyoruz.
  • Reklam kampanyalarınızda ve internet üzerinden yaptığınız reklamlarda sizlere profesyonel ekibimizle destek oluyoruz.
  • Grafik tasarım hizmetlerimiz sayesinde de firmanızın tasarım ihtiyaçlarına çağın gereklerine uygun destek sunuyoruz. Bu alanda en geçerli programlar ile profesyonel çalışmalara yer vermekteyiz.

Matbaa Desteğimizden de Faydalanabilirsiniz

Firmamız matbaa hizmetleri konusunda da sizlere destek olmaktadır. Hem kişisel hem de kurumsal olarak sizlere afiş, broşür, el ilanı, kitapçık, magnet gibi birçok matbaa ürününü sunmaktayız. Reklamlarınızda basılı şekilde de sizlere en etkin desteği sağlıyoruz. Hedef kitlenize hem reel hayatta hem de internet ortamında kavuşabilmek için matbaacılık hizmetlerimiz, grafik tasarım ve web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Daha ne duyuyorsunuz?

Kurumsal bir kimlik kazanmak için beklemeyin! Ayrıntılı bilgi almak için hemen SMH Medya ile iletişime geçin ve size özel paketlerimiz hakkında bilgi alın. Unutmayın siz hayal edin; biz yapalım. Hizmetimiz boyunca isteklerinizi bizimle memnuniyetinizi sevdiklerinizle paylaşın. Hizmet ve paketlerimiz hakkında bilgi almak için hem Ukrayna hem de Amasya ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz

Web sitenizin ya da firmanızın kurumsal bir yapıya kavuşmasını sağlamak; web tasarım, matbaacılıkve grafik tasarım alanlarında en son trendleri takip ederek markanıza uygulamak ve hedef kitlenizin tamamına ulaşmanızı sağlamak.

Vizyonumuz

Tüm çalışmalarımızı en kaliteli ve profesyonel şekilde yerine getirmek, sizden aldığımız istekleri kendiprofesyonel bakış açımızla birleştirerek hayal ettiğiniz yere sizi en kısa sürede taşımak.

Hızlı Sipariş Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz: